בניית אתרים


בניית אתרים היא לכאורה החלק הטכני של הקמת אתר אינטרנט אולם בפועל מדובר בהרבה יותר מכך, וכיום בניית אתרים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים נותנת מענה גם להבטחת חוויית משתמש מוצלחת במיוחד כמו גם למרכיבים אחרים של פעילות אינטרנטית.

בניית אתר איכותי מורכבת מהשלבים הבאים, שכולם מתבצעים תוך שיתוף מלא של הלקוח, כלומר בעל האתר, ובמקרים רבים מסייעים לו גם להכיר טוב יותר את העסק שלו:

 

  • אפיון האתר על סמך אסטרטגיה כוללת והבנה מעמיקה לגבי מיהו קהל היעד של האתר והעסק שעומד מאחוריו.
  • בחירה מושכלת של מילות המפתח הרלוונטיות ביותר עבור פעילות העסק ובניית דפי התוכן השונים סביבן.
  • קביעת השפה הוויזואלית של האתר, הצבעים, הפונטים, גודל הטקסט והכותרות, שימוש בתמונות וקטעי מולטימדיה מתקדמים.
  • עיצוב ממשק ידידותי למשתמש שיוביל אותו בצורה הפשוטה והקלה ביותר אל התוכן אותו הוא מחפש ואל הדפים הרצויים מבחינת בעלי האתר.

בנוסף, יש להקפיד בעת בניית אתרים כי ניתן יהיה לעדכן אותם בקלות ובמהירות, שהרי אתר שנותר קפוא על שמריו לא רק שלא ימשוך אליו גולשים אלא שגם יהיה קשה עד מאוד לקדם אותו בגוגל. על מנת לאפשר עדכונים בפשטות ובמהירות חשוב להשתמש במערכת ניהול תוכן (CMS) איכותית ובפרט נוחה לשימוש כך שגם בעל האתר יוכל להיעזר בה בקלות.

מרכיב משמעותי נוסף של בניית אתרים הוא בדיקת איכות קפדנית, על מנת לוודא שאין טעויות באתר, לא מבחינת תוכן ועוד יותר מבחינת המבנה (היעדר לינקים שבורים ואופטימיזציה של הקוד על מנת שניתן יהיה לבצע קידום אתרים אורגני באופן יעיל).

חברה לבנייה ועיצוב של אתרים