אודות Schwartze


Schwartze היא חברה לעיצוב ובניית אתרים, אבל היא לא עוד חברה שמקימה אתרי אינטרנט אלא משהו אחר לגמרי.

למען האמת, קשה לנו להגדיר את עצמנו. זאת אומרת, אנחנו יכולים לדבר אודותינו שעות אבל לא טובים בלאפיין את עצמנו (בלאפיין אתרים, לעומת זאת, אנחנו מעולים).

אנחנו קצת קוראי מחשבות – פוגשים לקוח, הוא מספר לנו קצת על העסק שלו, ואברקדברה (או אבדה קדברא, למי שגדל על הארי פוטר כמונו), יודעים בדיוק איזה אתר הוא צריך; קצת קוסמים – לוקחים תבניות וורדפרס, בוזקים פלאגינים, מערבבים עם שורות קוד, מעבירים דרך W3C, והופ, צץ לו אתר על המסך; וגם קצת מגשימי חלומות – כשאנחנו מראים את האתר ללקוחות (עם קצת פרפרים בבטן כי אפילו שיש לנו ניסיון של המון שנים בתחום, המון המון, בכל זאת אנחנו מתרגשים ורוצים שגם הם יתלהבו כמונו), הם תמיד אומרים לנו שזה בדיוק האתר שהם חלמו עליו. כשאנחנו חושבים על זה, Schwartze היא גם קצת בייביסיטר, כי אפילו אחרי שהאתר כבר רץ ומושך אליו גולשים ומייצר אינטראקציות בינם לבין בעלי העסק אנחנו עדיין שם כדי לשפר אותו עוד יותר ולהבטיח מקסימום הנאה לגולשים ותועלת לבעלי האתר.

עם השנים התרחבה Schwartze וכיום מונה הצוות שלנו 5 עובדים שכולם מתאפיינים בתשוקה לבניית אתרים ועיצובם, מיומנות גבוהה בתחומם ובנטייה לעבוד המון שעות, המון המון, על כל אתר עד שהוא הופך מושלם.